Kariera w rec4rec

Rec4rec PROJECT to pierwszy w Polsce zespół profesjonalnych i doświadczonych pasjonatów, który realizuje usługi rekrutacyjne oraz doradztwo eksperckie specyficzne wyłącznie dla branży HR.

Stawiamy na nowoczesne metody pracy, precyzyjny i celowany networking, docieramy do unikalnych kompetencji na rynku. Nie ustajemy w budowaniu branżowych relacji i tworzeniu siatek rekomendacji.

Wprowadzamy na rynek nowe standardy profesjonalizmu w obszarze rekrutacji oraz niestandardowe metody współpracy w ramach wykonywanych projektów.

 

Do naszego zespołu oraz do współpracy poszukujemy obecnie:

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ofert oraz do aplikowania na nasze stanowiska.

 

Poszukujemy również Partnerów do współpracy w obszarach:

  • platforma wymiany informacji i doświadczeń biznesowych w ramach branży HR
  • wspólna realizacja dużych projektów i wzmocnienie wzajemnej synergii działań
  • strefa inspiracji do podejmowania nowych, wspólnych inicjatyw dla biznesu i branży HR

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!

 

Zgodnie z art. 7 ust. 2 RODO wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w tym w Curriculum Vitae (CV) przez rec4rec PROJECT Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, a także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki, o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie.