Naszym Klientem jest bardzo dynamicznie rozwijająca się branżowa agencja outsourcingowa, będąca europejskim liderem w konsultingu inżynieryjnym i technologicznym. Firma realizuje projekty badawczo-rozwojowe dla wielu korporacji oraz klientów zewnętrznych o zasięgu globalnym.

Senior Recruitment Specialist – IT/Engineering/ Wrocław

Nr ref.: SRS/06/2018 Miejsce pracy: Wrocław

Jako Senior Recruitment Specialist (IT/Engineering) będziesz:

Twoje zadania i obowiązki:

  • Samodzielnie i kompleksowo realizować projekty researchowo-rekrutacyjne w obszarze IT /Engineering.
  • A w szczególności: prowadzić poszukiwania bezpośrednie wszelkimi dostępnymi kanałami zapewniającymi dotarcie do odpowiednio sprofilowanych Kandydatów, publikować ogłoszenia, selekcjonować aplikacje, prowadzić wstępne wywiady telefoniczne, prowadzić szeroko zakrojone działania networkingowe i searchowe w mediach społecznościowych, zapewniać informację zwrotną dla kandydatów na każdym etapie procesu.
  • Pracować na bardzo innowacyjnych projektach rekrutacyjnych, o złożonych kompetencjach oraz niszowym zakresie.
  • Prowadzić stałą analizę rynku IT/ inżynieryjnego w Polsce.
  • Projektować proces komunikacji z rynkiem w oparciu o jak najwyższe standardy pracy, etykę, dbałość o candidate experience.
  • Raportować wyniki swoich działań rekrutacyjnych w relacji z Business Development Managerem.
  • Reprezentować firmę podczas spotkań i wydarzeń branżowych.
  • Współtworzył wysoko wyspecjalizowany zespół ekspertów rekrutacyjnych osadzony w konkretnym segmencie branżowym.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum 2 lat doświadczenia zawodowego w roli Research Consultanta lub (Senior) Recruitment Consultanta – w obszarze IT lub inżynierii.
  • Doświadczenia w realizacji procesów rekrutacyjnych oraz w aktywnym pozyskiwaniu Kandydatów o określonych kompetencjach IT lub technicznych.
  • Popartej praktyką znajomości zagadnień z obszarów direct search i networkingu w mediach społecznościowych.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (minimum B2).
  • Doskonałych umiejętności interpersonalnych, komunikatywności.
  • Wielozadaniowości, bardzo dobrej umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Postawy proaktywnej i zorientowanej na podejmowanie wyzwań.
  • Wysokiej kultury osobistej oraz profesjonalizmu.

Co proponujemy?

  • Atrakcyjne i pełne wyzwań stanowisko w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
  • Przyjazne środowisko pracy w międzynarodowej firmie słynącej z usług rekrutacyjnych najwyższej jakości.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz ciekawy system bonusowy.
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie (umowa o pracę na czas nieokreślony).
  • Atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich umiejętności.
  • Przyjazną i nie-korporacyjną atmosferę, pracę zespołową, wsparcie ekspertów.
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów oraz inicjatyw.
  • Wszelkie narzędzia niezbędne do pracy.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dot. danych osobowych, dostępnych w zakładce ‘dane osobowe’.

Prosimy również o umieszczenie na CV poniższej klauzuli:

Zgodnie z art. 7 ust. 2 RODO wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w tym w Curriculum Vitae (CV) przez rec4rec PROJECT Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, a także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki, o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie.

Miło nam będzie Cię poznać!
Poleć znajomego