Naszym Klientem jest międzynarodowa grupa będąca jednym ze światowych liderów w obszarze doradztwa personalnego, posiadająca biura w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. To dynamiczna i prestiżowa organizacja rekrutacyjna, z ugruntowaną pozycją w Polsce i doskonale rozpoznawalną marką, w której będziesz miał możliwość na realizację swoich celów zawodowych w międzynarodowym środowisku i przyjaznej atmosferze.  Jeśli szukasz możliwości współpracy z profesjonalistami, którzy na rekrutacji zjedli zęby i ważna jest dla Ciebie kultura ciągłego rozwoju to zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko:

Konsultant ds. Rekrutacji / Recruitment Consultant / Warszawa i Kraków

Nr ref.: RC/07/2018 Miejsce pracy: Warszawa, Kraków

Twoje zadania i obowiązki:

  • samodzielna i kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych w jednym z poniższych obszarów tematycznych (w zależności od dotychczasowych doświadczeń, ale również Twoich oczekiwań i aspiracji zawodowych): finanse, księgowość, bankowość, projekty inżynieryjne, HR i administracja, IT, łańcuch dostaw, logistyka, zamówienia, budownictwo, sprzedaż i marketing, podatki i prawo, nowoczesne usługi biznesowe (BPO/SSC),
  • aktywne pozyskiwanie Klientów biznesowych w ww. specjalizacjach oraz doradztwo i budowanie pozytywnych relacji z kluczowymi partnerami po stronie Klienta,
  • reprezentowanie firmy na konferencjach oraz eventach i spotkaniach branżowych,
  • networking branżowy.

Oczekujemy od Ciebie:

  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego w roli Rekrutera/Konsultanta ds. Rekrutacji – najchętniej wyniesionego ze środowiska agencyjnego,
  • bardzo dobrej znajomości jednego z powyższych obszarów tematycznych,
  • doświadczenia w rozwoju biznesu i aktywnym pozyskiwaniu klienta biznesowego,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • doświadczenia zawodowego i chęci dalszego budowania swojej kariery zawodowej w jednym ze wskazanych obszarów tematycznych/specjalizacji,
  • praktycznej znajomości metod sprzedaży i zdolności negocjacyjnych,
  • praktycznej znajomości wszystkich etapów procesu rekrutacyjnego: od analiza potrzeb, przez profilowanie, sourcing, researching, networking, wywiad pogłębiony aż po ofertowanie Kandydatów,
  • doskonałych umiejętności interpersonalnych, komunikatywności i popartego doświadczeniem profesjonalizmu w budowaniu relacji i współpracy z hiring managerami i kluczowymi parterami po stronie klienta,
  • bardzo dobrej umiejętności organizacji pracy własnej,
  • dynamicznej osobowości, postawy proaktywnej i zorientowanej na podejmowanie wyzwań oraz realizację celów – zarówno zespołowych jak i indywidualnych,

Co proponujemy?

  • atrakcyjne i pełne wyzwań stanowisko pracy w dynamicznej i prestiżowej organizacji,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • ambitne projekty rekrutacyjne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • motywujący system prowizyjny, dający realny wpływ na wynagrodzenie końcowe,
  • bogaty pakiet benefitów pozafinansowych,
  • współpraca w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz stała oferta rozwoju w trakcie rozwoju kariery w firmie,
  • ścieżkę kariery uzależnioną od indywidualnych aspiracji oraz predyspozycji – ścieżka managerska lub ścieżka ekspercka.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dot. danych osobowych, dostępnych w zakładce ‘dane osobowe’.

Prosimy również o umieszczenie na CV poniższej klauzuli:

Zgodnie z art. 7 ust. 2 RODO wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w tym w Curriculum Vitae (CV) przez rec4rec PROJECT Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, a także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki, o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie.

Miło nam będzie Cię poznać!
Poleć znajomego