Dla naszego klienta, dostawcy różnorodnych usług z obszaru rekrutacji i zarządzania (w tym RPO, rekrutacje stałe i praca tymczasowa), znanej i rozpoznawalnej marki w środowisku rekrutacyjnym, poszukujemy Specjalistów w dziedzinie rekrutacji i współpracy z klientami z sektora SSC/BPO (Finance&Banking).

Oferta jest skierowana do osób, które sprawnie budują partnerskie relacje z międzynarodowymi, korporacyjnymi klientami i dobrze czują się w środowisku biznesowym.

Client Relations and Recruitment Lead (SSC/BPO, Finance&Banking)/ Warszawa

Nr ref.: CRRL/06/2018 Miejsce pracy: Warszawa

Do podstawowych zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć regularna, relacyjna i partnerska współpraca z kluczowymi klientami firmy (z sektora SSC/BPO, Finance&Banking), zarządzanie relacją oraz przepływem informacji między klientami a zespołami rekrutującymi, koordynacja działań podejmowanych przez zespoły rekrutujące oraz samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych w sektorze. A w szczególności:

Twoje zadania i obowiązki:

  • utrzymywanie i rozwijanie partnerskich relacji z kluczowymi klientami: zapewnianie wysokich standardów realizacji usług, zgodnie z parametrami uwarunkowanymi przez umowy SLA; pozostawanie z nimi w stałym kontakcie, zarządzanie ich oczekiwaniami, analizowanie potrzeb, monitorowanie realizowanych dla nich usług rekrutacyjnych, identyfikowanie wyzwań i proponowanie rozwiązań, poszukiwanie i rekomendowanie innowacyjnych modeli/koncepcji wspierających klienta, pilotowanie wszelkich projektów wdrażanych na potrzeby klienta
  • samodzielne i kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na różnorodne stanowiska w branży F&A/Banking
  • współpraca z zespołami rekrutacyjnymi: koordynacja ich pracy, monitoring i aktywne oddziaływanie na jakość i terminowość realizacji procesów, dzielenie się wiedzą i przekazywanie know-how oraz dobrych praktyk, ukierunkowywanie działań, przekazywanie informacji z rynku pracy etc.
  • zarządzanie komunikacją: sprawne przekazywanie informacji pomiędzy klientem i organizacją, efektywne kaskadowanie wszelkich informacji i ustaleń, przekuwanie treści z języka biznesu na język rekrutacji i odwrotnie, dbanie o czytelność przekazu na każdym poziomie w firmie i u klienta
  • koncentracja na rynku pracy w sektorze SSC/BPO i branży Finance&Banking: śledzenie trendów i tendencji rynkowych, analiza konkurencji, przeprowadzanie analiz rynku w celu pozyskania raportów płacowych, demograficznych, kompetencyjnych etc.
  • współpraca z zewnętrznymi partnerami zogniskowanymi wokół biznesu i branży Finance&Banking
  • współpraca z Zespołem Strategicznym w takich obszarach jak tworzenie planów biznesowych i analiz, decyzje w zakresie kierunków rozwoju dla zespołów, strategia docierania do talentów, tworzenie programów rekomendacyjnych, inicjowanie wydarzeń branżowych etc.
  • odbywanie podróży służbowych na potrzeby osobistych spotkań z klientami
  • nie musisz: mieć doświadczenia we wszystkim co zawiera się w obowiązkach tego stanowiska – nasz klient nauczy Cię wielu rzeczy i wdroży w nowe dla Ciebie obszary

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum 3 lat doświadczenia na stanowisku Konsultanta/Specjalisty ds. Rekrutacji/Talent Acquisition Partnera etc. w agencji rekrutacyjnej lub w strukturach RPO i z silną ekspozycją na biznes (praktyczne doświadczenie i sukcesy rekrutacyjne na koncie będą Ci potrzebne żeby skutecznie wspierać, doradzać i kierować na właściwe tory zespoły rekrutacyjne)
  • doświadczenia we współpracy z międzynarodowym, korporacyjnym klientem z sektora SSC/BPO oraz Finance&Banking oraz praktycznej znajomości rynku pracy w tym sektorze (niezbędne zarówno dla wsparcia zespołów rekrutacyjnych jak i wejścia w merytoryczną i konstruktywną relację z klientem, sektor F&B będzie stanowić oś Twojej pracy)
  • doświadczenia w pracy z biznesem/klientem na poziomie: odbywania spotkań biznesowych, analizy potrzeb, koordynacji działań rekrutacyjnych, bieżącej obsługi, identyfikacji wyzwań, rekomendacji rozwiązań/narzędzi etc.; poważnym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacyjnych, mile widziani będą Konsultanci 360°
  • lekkości w nawiązywaniu relacji, łatwości w poruszaniu się w środowisku biznesowym oraz dojrzałości w budowaniu relacji z biznesem
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, min. C1 (będzie niezbędna do komunikacji z wieloma klientami)
  • dyspozycyjności do regularnych podróży służbowych (jednym z Twoich kluczowych zadań będzie osobiste spotykanie się z klientami)

Co proponujemy?

  • atrakcyjne i pełne wyzwań stanowisko w bardzo bliskiej relacji z biznesem, a pozbawione elementów pozyskiwania klienta
  • możliwość współpracy i tworzenia relacji w środowisku dużych, międzynarodowych organizacji
  • możliwość uczestniczenia w podejmowaniu strategicznych decyzji w firmie i współpracę z Zespołem Strategicznym (kluczowe, decyzyjne osoby w firmie)
  • rozwój i szansę na zdobycie szerokiej praktyki biznesowej, której nie musisz wnieść do organizacji, ale możesz się jej nauczyć w trakcie pracy (np. tworzenie biznes planów oraz analiz SWOT i PEST, zrozumienie mechanizmów RPO, analiza warunków umów SLA etc.)
  • współpracę z zewnętrznymi partnerami zogniskowanymi wokół aktywności biznesowych (np. ASPIRE)
  • stanowisko w organizacji o kulturze uczącej się, umożliwiającej swoim pracownikom rozwój, poszerzanie wiedzy i doskonalenie warsztatu
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie (jednoskładnikowe)
  • prywatną opiekę medyczną, imprezy integracyjne, eventy branżowe, bazę szkoleń

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dot. danych osobowych, dostępnych w zakładce ‘dane osobowe’.

Prosimy również o umieszczenie na CV poniższej klauzuli:

Zgodnie z art. 7 ust. 2 RODO wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w tym w Curriculum Vitae (CV) przez rec4rec PROJECT Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, a także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki, o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie.

Miło nam będzie Cię poznać!
Poleć znajomego