Naszym klientem jest Agencja Rekrutacyjna wchodząca w skład grupy będącej dostawcą szerokiej gamy usług z obszaru rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi.
Organizacja ucząca się i inwestująca w potencjał, zapewniająca rozwój młodym talentom.

Aktualnie firma rozwija swoje struktury w obszarach: IT i FinTech.

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji, wspieramy naszego Klienta w poszukiwaniu kandydatów na stanowisko:

IT Recruiter / Kraków

Nr ref.: ITR/K/08/2018 Miejsce pracy:

Twoje zadania i obowiązki:

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na różnorodne stanowiska z branży IT i/lub FinTech
  • Aktywne i samodzielne przygotowywanie się do realizacji projektów rekrutacyjnych (interpretacja profili stanowisk, diagnoza źródeł kandydatów, analiza rynku kandydatów etc.)
  • Aktywne działania z obszarów sourcing, networking, direct search
  • Nawiązywanie i utrzymywanie doskonałych relacji z kandydatami, w myśl najwyższej dbałości o candidate experience
  • Operacyjna współpraca z klientami przy realizacji projektów, pozbawiona wątków sprzedażowych
  • Współpraca z Klientami z rynku polskiego oraz z rynków zagranicznych
  • Śledzenie trendów i tendencji rynkowych w obszarze IT lub FinTech
  • Udział w spotkaniach i eventach branżowych
  • Współtworzenie wysoko wyspecjalizowanego zespołu ekspertów rekrutacyjnych osadzonego w konkretnym segmencie branżowym

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum 1,5 do 2,5 lat doświadczenia w rekrutacji dla branży IT
  • Praktycznej znajomości narzędzi rekrutacyjnych, w tym kompetencji sourcingowych i networkingowych
  • Praktycznej znajomości rynku pracy w sektorze IT
  • Inicjatywy w poszukiwaniu nowych rozwiązań i śledzeniu trendów rynkowych (mile widziane będą wszelkie pomysły wdrażania nowych narzędzi, metod pracy z rynkiem kandydata, eventów, które warto odwiedzić etc.)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2, na potrzeby współpracy z kandydatami i klientami)

Co proponujemy?

  • Atrakcyjne i pełne wyzwań stanowisko w dynamicznie rosnącej organizacji
  • Ciekawe i różnorodne projekty rekrutacyjne do realizacji
  • Możliwość współpracy i tworzenia relacji w środowisku dużych, międzynarodowych organizacji ale również w środowiskach start-up’owych i na rynkach zagranicznych
  • Możliwość uczestniczenia w znaczących eventach branżowych oraz budowania relacji w środowisku rekrutacyjnym i biznesowym, które pozwolą na wzmacnianie marki osobistej Rekrutera
  • Możliwość rozwoju w strukturze organizacji i udziału w ciekawych, indywidualnie dobranych do potrzeb szkoleniach
  • Dwuskładnikowe, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną, imprezy integracyjne, eventy branżowe, bazę szkoleń
  • Możliwość angażowania się w ciekawe aktywności realizowane przez organizację lub ownership nad wewnętrznymi projektami

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dot. danych osobowych, dostępnych w zakładce ‘dane osobowe’.

Prosimy również o umieszczenie na CV poniższej klauzuli:

Zgodnie z art. 7 ust. 2 RODO wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w tym w Curriculum Vitae (CV) przez rec4rec PROJECT Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, a także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki, o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie.

Miło nam będzie Cię poznać!
Poleć znajomego