Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji o zasięgu globalnym i profilu IT, tworzącej korporacyjne oprogramowania dla branży finansowej; poszukujemy kandydatów do Wrocławskiego Centrum R&D zainteresowanych wszechstronnym rozwojem w obszarze HR.

Pasjonatów szeroko pojętego HRu, ze szczególnym uwzględnieniem znajomości polskiego prawa pracy oraz z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego serdecznie zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

HR Consultant/ HR Business Partner/ Wrocław

Nr ref.: HRC/WRO/082018 Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania i obowiązki:

  • Zapewnianie stałego wsparcia Managerom i pracownikom w ramach procesów HR w organizacji oraz wszelkich kwestii pracowniczych
  • Udział w projektach wdrożeniowych dla różnorodnych procesów HR (we współpracy z globalnym działem HR)
  • Tworzenie opisów stanowisk
  • Projektowanie ścieżek kariery
  • Aktualizacja regulaminu pracy oraz HRowych polityk i procedur
  • Oddziaływanie na kulturę organizacyjną firmy i wdrażanie zmian planowanych przez organizację
  • Zarządzanie cyklem życia pracownika w organizacji (od przygotowania umowy o pracę i on-boardingu po exit interview)
  • Praca z systemami (w tym wprowadzanie danych, generowanie raportów) oraz wykonywanie czynności administracyjnych
  • Organizacja eventów integracyjnych dla zespołów

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum kilkuletniego doświadczenia na stanowisku HR Advisor/Generalist z szeroką odpowiedzialnością za różnorodne obszary HR
  • Bardzo dobrej znajomości polskiego kodeksu pracy
  • Doświadczenia w takich obszarach jak: relacje pracownicze, ścieżki karier, oceny okresowe, on-boarding,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. C1)
  • Doświadczenia w pracy z klientem wewnętrznym (Managerami)
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel oraz doświadczenia w pracy z systemami wspierającymi procesy HR
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych, umiejętności współpracy i rozwiązywania problemów, przejrzystej komunikacji oraz pozytywnego nastawienia
  • Samodzielności, niezależności i dojrzałości biznesowej

Co proponujemy?

  • Atrakcyjne, wielowątkowe i samodzielne stanowisko w międzynarodowej organizacji
  • Stały, regularny kontakt z językiem angielskim (częsta współpraca z centralą firmy)
  • Elastyczne godziny pracy i okazjonalne home office
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i bonus roczny
  • Liczne benefity: prywatna opieka medyczna dla pracownika i rodziny, karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie, świąteczne karty prezentowe, lekcje języka angielskiego w godzinach pracy
  • Budżet na szkolenia rozwojowe
  • Chillout room, gry planszowe, świeże owoce

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dot. danych osobowych, dostępnych w zakładce ‘dane osobowe’.

Prosimy również o umieszczenie na CV poniższej klauzuli:

Zgodnie z art. 7 ust. 2 RODO wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w tym w Curriculum Vitae (CV) przez rec4rec PROJECT Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, a także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki, o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie.

Miło nam będzie Cię poznać!
Poleć znajomego