rec4rec PROJECT jest branżową agencją HR i Leadership.

 

Na terenie całej Polski świadczymy usługi rekrutacyjne dedykowane 3 liniom biznesowym:

  • Linia HR – usługi dedykowane branży HR (wewnętrznym działom HR oraz HRS, HR CoE, RPO etc.)
  • Linia Rec2Rec – usługi dedykowane branży komercyjnych/profesjonalnych usług rekrutacyjnych (Agencjom Rekrutacyjnym, Agencjom Executive Search, Agencjom Pracy Tymczasowej, Agencjom Pracy Delegującym, Agencjom Outsourcingowym etc.)
  • Linia Business Management – usługi rekrutacyjne, oparte na założeniu, że miękkie kompetencje managerskie stanowią kluczowy czynnik sukcesu. Dedykowane stanowiskom Managerskim we wszystkich branżach i gałęziach biznesu a w szczególności obszarom: Marketing, F&A, Banking, Fashion&Beauty, Production&Supply Chain, Sales&Marketing.

 

Naszą przewagą jest komplementarność praktycznych doświadczeń, żywy i nieustający kontakt z branżą oraz bardzo dobra znajomość środowiska tak biznesowego jak i kandydatów.

Stawiamy na nowoczesne metody pracy. Poprzez precyzyjny i celowany networking docieramy do unikalnych kompetencji na rynku. Nie ustajemy w budowaniu branżowych relacji i tworzeniu siatek rekomendacji. Aktywnie rozwijamy własny warsztat i wiedzę, tak aby zawsze dawać gwarancję najwyższej jakości i skuteczności.

Jesteśmy zaangażowanym i współpracującym zespołem, który stawia na partnerstwo, postawę PRO i profesjonalną obsługę. Zapraszamy do poznania nas bliżej.

 

Zespół współpracujący

Aby sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów, blisko współpracujemy z zespołem ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin HRu. Są to osoby starannie przez nas dobrane na podstawie długich lat znajomości zawodowej i kooperacji. Specjalizują się w takich dziedzinach jak: Reaserch, Com&Ben, Talent Sourcing czy Employer Branding. Wspierają swoją wiedzą nasze procesy rekrutacyjne i działania około rekrutacyjne a przede wszystkim realizują się w obszarze consultingu świadczonego dla naszych klientów.