Pozyskiwanie

Weryfikacja

Naszym podstawowym narzędziem w procesie pozyskiwania kandydatów są nasze branżowe relacje oraz nieustający networking. W oparciu o nie, tworzymy bazę kandydatów, z którymi pozostajemy w ciągłym kontakcie. Na bieżąco śledzimy zmiany w ich życiu zawodowym, kompetencjach oraz aspiracjach. Dbamy o ich rozwój rozwijając równocześnie naszych Klientów.

Wprowadziliśmy również ofertę programu rekomendacyjnego, dzięki której specjaliści i eksperci pozostający z nami w kontakcie mogą polecać i rekomendować innych specjalistów i ekspertów z branży. Tym samym nasza baza powiększa się o godnych zaufania, sprawdzonych i polecanych kandydatów.

W celu weryfikacji kandydatów stosujemy wywiad każdorazowo pogłębiany kwestionariuszem kompetencji HR. Jest to nowatorskie i kompleksowe podejście do rekrutacji w tej branży a kwestionariusz został stworzony przez naszych wewnętrznych ekspertów w celu gruntownej weryfikacji kompetencji kandydata.

Dodatkowo, na życzenie klienta projektujemy i przeprowadzamy Assessment Center, stosujemy metody testowe i inne dostosowane do potrzeb naszych klientów narzędzia.